• وبلاگ : دست خط ...
 • يادداشت : كيك زردها كجاست؟(يوخده طنز از نطنز__008)
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + باران بانو 
  سلام و ممنون از شما.بله خودشون باب کردن اما زبان بدن رو اختراع نکردن!چيزيه که هست!و خيليم ازش استفاده ميشه.اين مدل نشستن درفرهنگ غرب همچين معني اي رو ميده..حالا شما به هرزبوني ميخواي توهين کني توهين کن!!(فابيون رو عرض کردم نه شما)
  مخاطب وبلاگ من عوام هستن..درسته که توحرفاشون خيلي چيزام گفتن ولي به نظرتون الان جواب ميده روي نسل نوجوون کنوني که حالشو نداره تحليل سياسي بخونه؟تجربه شو کردم!
  پاسخ

  سلام وعرض ادب. اين زبون در عمقِ فرهنگِ غرب جا داره، درحالي که فرهنگِ من و شما برگرفته از دين و ايمان و دانش و... منظورم از تحليلِ سياسي اينه که در سطح منِ مخاطبتون تحليلِ سياسي کنيد، راستش من خودم اسمِ شخصيتهاي سياسي که اين روزها اومدن ايران رو حفظ نيستم، از روو عکسهاشون ميشناسم. شمايي که از سياست سر در ميارين خب يوخدِشَم جوري بگين که من و امثالي من حالشا داشته باشيم بخونيم و بفهميم. وقتي شما با نهايتِ عصبانيت فقط به طرزي نشستن و پاشدن و نشودنشون گير ميدين، به نظرتون حالشو دارم الباقي مطالبتون رو بخوونم؟ وقتي ميبينم در موردِ مسائل مهم کشورتون فقط به ظاهر طرف نگاه ميکنين. برداشت من اين ميشه که شما و امثالِ شما رو (کساني که به ظاهر آدمها، به ظاهر رفتارِ آدمها بيشتر دقت ميکنن) خيلي راحت ميشه با تکيه بر اصولِ زبان از منظور خودم منحرف کنم.... ببخشيد ولي اين برداشت من از کسانيه که به چنين فرهنگهاي سستي ارزش قائل هستن. اميدوارم آزرده خاطر نشده باشين بزرگوار.
  سلام!
  وبتون عالي
  با تبادل لينک موافقت ميکنين؟سربزنين!
  پاسخ

  سلام وعرض ادب. ممنون. حتماً
  با سلام خدمت رسيدم دست شما درد نکند و انشاء الله هميشه برويد و از سايتهاي هسته اي لذت ببريد و جيگر جان کري و آنهاي که زمينه خوشحالي او را فراهم کردند، بسوزد، بخصوص استوانه که در اين زمان در حکم ابوموسي اشعري و گاهاً در هيبت سامري ظاهر مي شود و گوساله فتنه سال 88 را با خاندانش بنا نهاد. موفق و سربلند باشيد.