سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 78
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021480 

بعد از نماز برگشته بودیم هتل جهت صرف شام و تحویل گرفتن اتاقها. گشنه نبودم. جای شام، از مسئول رستوران یه اجازه گرفتم و میوه برداشتم. رفتم توو اتاق منتظر بروبچ تا تجدید وضویی کنیم و برگردیم حرمِ امام کاظم(ع) و امام جواد(ع).

بروبچ که اومدن به سه سوت خودمون رو رسوندیم بلوار روبروی حرم. یکی از ماشین برقیها سوارمون کرد و رفتیم دم درب حرم. اینجا به شدت رنگ و بوی حرم امام رضا(ع) رو داره. لطف خود امام کاظم ع و امام جواد ع بود.

 

http://upload7.ir/imgs/2014-04/85129988261926758074.jpg?w=700&h=466

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
موضوع مطلب :

       نظر
سه شنبه 93 اسفند 26 :: 6:45 عصر
پاک روان