سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 185
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034964سال نو و ایام اعتکاف و. . . 

امسال نوروز خود را در نجف و کربلاو ... به شیرینی می گذرانم. انشالله.

خدا را هزاران بار شکر. درست شد. برنامه رفتنم ردیف شد. فقط نمی دونم چرا از جلسه توجیهیِ کاروان که اومدم بیرون، همسرِ مدیر کاروان که ایشون هم همسفر بودن مثل ندید بِدیدها با چشمهای گرد شده ای از من پرسید تنهایی تشریف میارین؟ عرض کردم بله. فقط نمی دونم چرا من را تووی یه کاروانی مثل شما که اینقدر کوچیکه انداختن. ظاهراً باید بعد از توکل برخدا، یکی از حاجاتم این باشه که از پسِ بانوانِ کاروان بَر بیام.

انشالله.

خدا رو شکر. همین که این سفر طلایی تووی کارنامه من قرار گرفت. فقط هزاران بار شکر.شکر

نوروزِ امسال(98)، ماه رجب رو در نجف و کنار مولا امیرالمومنین شروع می کنم. اولین شب جمع کربلا و اولین طلوع جمعه سامرا... 
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
جمعه 98 فروردین 2 :: 2:47 صبح
پاک روان