سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 168
  • بازدید دیروز: 427
  • کل بازدیدها: 1031514In order to address the concerns relevant at the operational system level, the concept of a System Readiness Levels (SRL) is proposed herein.  It incorporates the current concept of the TRL scale, while also including the notion of Integration Readiness Levels (IRL) to dynamically calculate a SRL index.  Considerations underpinning the foundations of the proposed SRL concept are discussed in this technical paper, together with the methodology for developing, validating, and verifying its relevance and utility for an operational system.  We will conclude with a discussion of the future objectives of correlating this SRL model to appropriate systems engineering management principles. 

 

به منظور رفع نگرانی های مربوط به سطح سیستم عملیاتی، مفهوم سطح آمادگی سیستم (SRL) در اینجا پیشنهاد شده است. این مفهوم فعلی مقیاس TRL را شامل می شود، در حالی که از جمله مفهوم سطح آمادگی ادغام (IRL) برای محاسبه دینامیکی شاخص SRL نیز می باشد. ملاحظات مبنی بر مبانی مفهوم پیشنهادی SRL در این مقاله فنی، همراه با روش برای توسعه، اعتبارسنجی و تأیید صحت و کاربرد آن برای یک سیستم عملیاتی مورد بحث قرار گرفته است. ما با بحث درباره اهداف آینده مرتبط سازی این مدل SRL با اصول مدیریت سیستم های مناسب، نتیجه گیری خواهیم کرد.
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
دوشنبه 98 تیر 31 :: 4:47 صبح
پاک روان