سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 328
  • بازدید دیروز: 187
  • کل بازدیدها: 1063551حاج آقا صادق نمازی،  امام جماعت مسجد محله ما بود. سالها پشت سرش نماز خوانده بودم. 

شبهای جمعه از مسجد شیخ بهایی که بیرون می زدیم، با پدر می رفتیم تووی کوچه روبرویی ،خونه خانواده ی جعفری، حاج آقا شیخ صادق نمازی چند دقیقه ای صحبت می کرد و یکی- دوتا از احکام شرعی را توضیح می داد، دعای کمیلی خوانده میشد، و پدر تعارفی میکردند تا در جایگاه شاگردی و پامنبری هم که شده حاج آقا را همراهی کنیم و ایشان را تا محله شان برسانیم. حاج آقا در اتوبان امام خمینی نزدیکای پل زندگی میکرد. 

بزرگ مردی بود. استاد سخنوری. کلام شیرین و خلاصه و تاثیر گذار داشت. 

مدیون استاد هستم.

خداوند بیامرزد.

روز سه شنبه ،باغ رضوان ،قطعه 22(ایثارگران)،بلوک 15،ساعت 16-19
موضوع مطلب :

       نظر
دوشنبه 99 خرداد 19 :: 1:9 صبح
پاک روان