سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 198
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034977به اشاره دوستان گه گاهی بروبچ میرفتن چک بکنن کفشها سری جاش هست یا نه...خب یوخده یوخده حضرات و اساتیدی بزرگواران توی کمیته های مختلفه هرچی نیشستند دیدین خیرررررررررر این جنابی رئیس ازشون تعریف نمیکنه. دست به ترفندی زدند تا بلکی یه ذکری خیریم از اینا بشد)

سوال فرمودند : سردبیر نشریه را معرفی کنیدو از جانب همه ی ما از ایشون تقدیر نمایید.
جناب فخری: خیلی عذرخواهی میکنم که فراموش کردم از عزیزان نام آورده بشه و تشکری بشه. 

مسئول کمیته فرهنگی جناب آقای حامد آقاجانی با وبلاگ رسپنا می باشند، که از فضلای حوزه علمیه قم هستند که در معرض اشتغال به تحصیل در درس خارج فقه و اصول هستندو در عین حال از معدود طلابی هستند که در زمینه هنر  پیشرفت بسیار عالی داشتند، از موفقین مدرس اسلامی هنرِ وابسطه به حوزه علمیه قم هستند و در وبلاگنویسی هم شاید یکی از بهترین وبلاگنویسان هستند که بنده میشناسم. ایشون مسئول کمیته فرهنگی ما بودند، که از افتخارات و از عزیزان ما در دفتر توسعه هستند. در این کمیته سایر عزیزان هم کمکشون می کردند. جناب آقای مظاهر محمودی و جناب آقای حسن اجراییو سرکار خانم کشتکاران و سرکار خانم خسروی که البته خودشون بعد توضیح میدن.

جناب آقای مظاهر محمودی با وبلاگ مداد کاغذی   هستند. که انصافاً از دوستان بسیار مخلص و فعال ما هستند که گرافیک نشریه ها کار ایشون بود. که کار بسیار فاخری از کار درآمد. برای سلامتیشون صلوات.
جناب آقای اجرائی با وبلاگ با سیدعلی تا فتح قدس و مکه   .برای سلامتی ایشون و سایر عزیزان صلوات.


در کمیته ارتباطات جناب آقای احسان بخش به تنهایی عهده دار زحماتش بودند. فوق العاده کار سنگینی بود . برای سلامتیشون صلوات. 

 


 مسئول کمیته اجرائی و تدارکات هم جناب آقای بهرامی هستند، با وبلاگ www.rend.ir رند . فکر کنم برای اکثر حاظرین طراحی قالب کرده باشند. ایشون هم از فضلای حوزه علمیه قم هستند، که در رشته تخصصی فلسفه فعال هستند و برخلاف اینکه نمود علمی ندارند  واقعاً از فضلا هستند. دوستان معمولاً باهاشون شوخی می کنند، و به عنوان کارهای اجرایی ایشون رو میشناسن.

 ولی بنده اینها رو عرض کردم تا عزیزان مطلع باشن تمامی خادمین و خدمتگزارانشون در اردو ، از فضلا هستند و در حوزه علم و معرفت برای خودشون یلی هستندالبته بجز بنده که هنوز شاگردی میکنم.
بنده برخودم وظیفه می دونستم از این عزیزان صمیمانه تشکر داشته باشم.
جناب آقای فضل الله نژاد و جناب آقای نجمی که سروران بنده هستند در دفتر توسعه،و این بزرگواران هم در روند برگزاری اردو در بخشهای مختلف تلاش بسیاری داشتند. جناب نجمی هم خیلی دوست داشتند همراه ما در اردو باشند، که به علت یکسری مشکلاتی که پیش آمد نتونستند تشریف بیارن. برای سلامتی این دو عزیز هم صلوات بفرستید.
   
موضوع مطلب :

       نظر
چهارشنبه 87 مهر 10 :: 10:39 صبح
پاک روان