سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 289
  • بازدید دیروز: 460
  • کل بازدیدها: 1019327در بخش برادران مجرد ما امسال مثل سال گذشته، در خدمت گروهی از دوستان بودیم، تحت عنوان یگان.( برای سلامتیشون صلوات) بحث آشنایی ما با گروه یگان برمیگرده به یکی از دوستان بسیار عزیزمون که وظیفمون بود حتماً از ایشون هم ذکر خیری کنیم. مرحوم جناب آقای حسن نظری. با وبلاگ یه امُلِ مدرنیسم نشده. متاسفانه یکی دو ماه قبل از اولین سفر جنوبمون به رحمت خدا رفتند.و ما را از وجود خودشون محروم کردند. ولیکن دوستان و اقوامشون در گروه یگان هم در اردوی پارسال و هم در اردوی امسال در خدمتشون بودیم. امسال بخصوص طراوت و نشاط خاصی به جمع اردوو دادندو با اخلاق و رفتار خوبشون لحظات دلپذیری برای همه ساختند . از همشون تشکر می کنیم.برای سلامتیشون صلوات ختم بفرمایید.

و اما حسن آقای نظری . واقعاً از وبلاگنویسان ارزشی ما بود.هرچند که مثل خیلی ها از جمله خود بنده انتقاداتی هم بر کارهامون میشه. لاکن ایشون یک آدم دلسوز، متدین و خوشفکرِ اهل قلمی بود که قلمش تاثیرگذار بود و این قدرت رو داشت که یک موج عظیم ایجاد کنه. از دست دادن ایشون، برای دوستان وبلاگی به خصوص پارسی بلاگی ها ، ضایعه بزرگی بود .برای شادی روح ایشون یک صلوات و فاتحه مرحمت فرمائید.
عزیزان یگان هم به همکاری جناب احسان بخش سرودی رو آماده کردن که انشالله در وبلاگ خودشون یا وبلاگ اروو میگذارند. 

خلاصه ختمی کلوم شد آ بالاخره جناب مهندس از منبر اومدن پایین.

بعدش جنابی آقاجانی آ مجاهد رفتند بالا منبر آ حلالیت طلبیدند آ تشکر کردند از صبوری بروبچا که دندون رو جیگر گذاشتند آ هیچی بششون نگفتند.
موضوع مطلب :

       نظر
شنبه 87 مهر 13 :: 9:27 صبح
پاک روان