سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 173
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034952حضرت استاد عباسی(حفظکم الله برای خاندانشون) وسطی راه اومد توی اتوبوسی ما آ تا برسیم به پاوه (برای شرکت توو مراسمی که به مناسبتی سالروزی آزادسازی شهر پاوه، با حضور بزرگانی مملکتی ، مثلی داداشی دکتر چمران که توو شورای شهری تهرانس آ الباقی مقاماتی لشکری آ کشوری برگزار میشد) برامون از پاوه آ غیره و ذالک روایتگری کرد.
جادون خالی وجدانن اثبات کرد از اون راویا باسوادی راهیانی نورس. خدا خیرش بدد آ هیچ وقت دچاری کاروانی مثلی ما نکندش. که میدونم خیلی بد کردیم _کردند_در حقش.
اول کلامش از همگیمون پرسید :شما چندمین باردونس میایین پاوه؟
بنده به نمایندگی از بروبچا، با صدای نسبتاً بلندی عرض کردم: اکثر بار اولمونس.
ادامه دادن:
شما اومدین جبهه میانی و غرب رو زیارت کردین که در کرمانشاه هستش و فردا میرین به سمت کردستان و فردا، پسفردا هم به سمت شمال غربی کشور میرین. انشالله که مورد توجه و عنایت خاص شهدا قرار بگیرین. یک صلوات ختم کنید.

ما الآن وارد منطقه پاوه شدیم. پاوه جزء کدام استان هست؟؟؟
بروبچا هرکدوم یه چیزی جواب داد. تا بالاخره خودی جناب عباسی فرمودن: پاوه جزء استان کرمانشاه است. 

خب شاگردی آقا مقام معظم رهبری رو میکنیم:
هر کس دلش برای اسلام و قرآن می تپد باید این مناطق را به عنوان عرصه ی فداکاریها و رشادتهای جوانان این مملکت گرامی بدارد. 
اگر روایت دفاع مقدس درست انجام شود، اثرات ماندگاری خواهد داشت و اگر درست روایت نشود و مغرضانه روایت شود، قضیه برعکس خواهد شد.
خب از جغرافیای غرب براتون بگم؟از نبردهای حماسه ساز فرماندهان دلاوران غرب بگم؟ که همه در غرب بودن...
همه در غرب بودند: از محمد بروجردی تا احمد متوسلین، از حاج همت تا باکریها و احمد کاظمی و آقا مهدی زین الدین و اخویش ، مجید زین الدین.... هر فرماندهی که توی ذهنتون بیاد ، یا هر فرماندهی که بهش ارادت دارین ، اولین نقطه و اولین جایی که بودند، غرب بوده.

دیروز کجاها رفتید؟؟؟؟؟؟
میخوایین بگیم و معرفی کنیم ، جاهایی رو که دیروز رفتین و ازش رد شدین رو؟ 
اولین :نقطه و مکانی که شما ازش رد شدین چی بوده؟ یادمان عملیات مرصاد.، که الآن نمیرسیم و وقتی نیست که ازش براتون بگم.
بعدی: سرپل ذهاب و ....
یکی از نکات مهم و با ارزشی که دوستان در کاروانهای راهیان نور همیشه میخوان؛ سیره ی فرماندهان است. خب این رو هم متاسفانه وقتی برای گفتنش نداریم. همین پاوه که شما دارین میرین. فرمانده سپاهش یکیش شهید همت بوده، و ... میدونین اولین شهید پاوه کی بوده؟...اصلا میدونین چرا به اینجا میگن پاوه؟... دانشجویان این مملکت!!!!! شما که باید بدونید (بنده خدا خبر نداشت ما هنرمندان این مملکتیم و البته یوخدمونم سیاهی لشکریم
)

خب بعد از مرصاد بریم به سمت اسلام آباد غرب ...  جایی که یه عده پاسدار رو گرفتن  آتیش زدن و به طرز فجیعی ... و بقیه رو هم شهید کردن.
بعدش کدوم شهر ؟ کرند غرب، یا دالاهو. بعد از دالاهو بهتون گفتن پاتاق کجاست؟؟؟....منطقه ی استراتژیک پاتاق کجاست؟...جایی که اگر حتی یک خانم مسن فقط با یک اسلحه بایسته میتونه مانع ورود یک تانک از لشکر عظیم دشمن بشه. به خاطر سوق الجیشی بودن منطقه.....
میدونی ؟ داش یکی یکی حالیمون میکرد...... که برامون نگفتن : از گیلان غرب .... از خانم فرنگیس حیدرپور و روستای مقاومت..... از پادگان ابوذر ... تنگه حاجیان ... مریوان....
میدونی ؟ داش یکی یکی حالیمون میکرد، که چقده ما حالیمون نبودس آ اینا مارا توو اتوبوسی پرده کشیده بینی شهرا چرخوندندا مشغولمون کردند به دیدنی فیلمهای کوتاشون یا تناولی لواشک آ پفک آ بستنی........  
موضوع مطلب :

       نظر
سه شنبه 87 آبان 28 :: 10:15 صبح
پاک روان