سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 155
  • بازدید دیروز: 427
  • کل بازدیدها: 1031501شکر خدای روزی دهنده ی مهربان را. سپاس از آقا اباصالح (عج) و مادر گرامیشون بی بی فاطمه زهرا(س). و همه اهل بیت علیهم السلام را.
سلام به همه بروبچا وبلاگی آ غیره و ذالک را. برگشتیم از یه سفر باحال زیارتی و پربار. از سفر به سوریه و لبنان.فقط فعلاً...

حیف که جناب مسئول گفتن کسی اسمی از کس دیگه ای نیاره . کسی عکسی از کس دیگه ای نزنه.

نمی دونم چرا . ولی  جناب مسئول که با عالم وبلاگستون آشنایی ندارن . فقط زورشون به ما رسیده؟؟؟؟؟؟که میگن به خاطر اینکه دوستان یه وقتی دور از جون - زبونم لال- هفت آسمون به میون..... نارداحت نشن نگین که همسفرادون یکی دو تا بچه مچه از خبرگزاری العالم آ فارس نیوز آ باشگاه خبرنگاران جوان آ دفتر مشاوره امور زنان و خانواده ریاست جمهوری آ ...اینا بودند ......
شوما که میدونین این بروبچه خبرنگار چقده زبوناشون ماشالله امتداد دارد آ الحمدالله روشونم مازاد بر مصرفس....
اصرار داشتن از اتفاقات سفر ننویسین. والله من که فعلا در غرب تشریف دارم و از سفر ارزشمند و پربارم به غرب کشور مینویسم. حالا حالا هم وقت نمیکنم از یوخده غربتر از غربی کشور بنویسم.... ولی ایشالله تا اونوقت بروبچا همسفرامون نوشتند.
چیکار کنم . فعلا تا ایشون اجازه ندند من اصی چیزی نیمی نویسم.

 
موضوع مطلب :

       نظر
شنبه 87 آذر 23 :: 1:30 عصر
پاک روان