سفارش تبلیغ
سرور اختصاصی
سرور اختصاصی
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 177
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034956بروبچ که آروم تر شدن یک مصاحبه کوتاهی باشون داشتم.
هنوز شروع نکرده بودم که فهمیدیم به جای دمشق دارن میبرندمون لازقیه!!!!!! برای همین، بعد از سلام آ احوالپرسی، اینجوری شروع کردم:...
:لازقیه کوجاس؟ میدونین؟
: نیمی دونم. میگن، یه جا همین جاواس. بعدشم میخوان با اتوبوس ببرندمون، دمشق.
: حچ خانوم یعنی به نظری شوما, بالا مادی الیارونس؟

: نه آباجی ..بالا مادی نیاسرمس. اون جوقه که دمی خونه شوماس. همون که توش ماهی ریزم دارد.
: اون جوقا که حج خانوم بسندش.

: وای الهی بگم این دولتی نهما چیکارش کند. تو این بی آبی....
: وایسا بیبینم، یعنی شوما مخالفی این دولتیند؟؟؟؟

: نه ما که این کوچولی آقا را دوسش می داریم.
: حج خانوم، خدا حفظش کند. این رئیس جمهورا، پاشنه کفششا ور کشیدس آ راه افتادس ، به همه شهرا سرمیزند ، کفی زمین آ تمومی حیاطا خونه ها را جارو می کشد آ خدمت به تک تکی مردم میکند. خدا حفظش کند. پس اینجوری پشتی سرش حرف نزنیند حج خانوم.
: آره مام دوسش می داریم.مردی خبیس.
: آره آخوندم نیس. که بخواد از لباسش استفاده یه وَرکی بکند.( وای خاک به سری مرغا....چرا اینقدر بد نیگاه میکنی؟؟؟)

.................... بقیه حرفامون سانسوریس...
 بالاخره هواپیما سرش رفت پایین آ نیشس روو زمین آ دستوری پیاده شدن دادن. پیاده شدیم آ آفتابی سرزمینی عربا خورد توو سر و صورتمون.

 

رفتیم توو سالن منتظر تا ساکامونا بشمون بدند. خیلی وقت طول کشید همه به صف نیشسته بودن........


دیگه داشت دیر میشد. اتوبوس یه جا وایساد تا نمازامونا وسطا راه توو یه مسجدی شیعه رفتیم بوخونیم. نیمه ساز بود. اولین نمازی که توی این سرزمین می خوندیم، سرزمینی که حضرت زینب، امام سجاد و کاروان اسرا ..... تلخترین ایام زندگیشون رو توش گذروندن.
خانوم زنده یاد که عربیشون به جا 20 باید گفت 24 بود. رفتند با بروبچا عرب یوخده حرف بزنن. بچا بامزه بودن... 
زنده یاد پرسیده بود: ایران رو میشناسین؟ جواب داده بودن: بله . یه کشور قوی هست.
پرسیده بود: از کجا میدونی قوی هست؟ گفته بودن: چون انژی قوی داره و آمریکا و اسرائیل ازش می ترسن.داری میری؟پس نظرچی؟
موضوع مطلب :

       نظر
جمعه 87 دی 6 :: 9:20 صبح
پاک روان