سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 72
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021474ساعت 12 ظهر بود که رسیدیم به پادگانی تیپ دوم گردان امام حسن.اونجا سرهنگ رستمی برامون از دوره و زمونه ی اولی انقلاب آ دوره جنگ گفت. فرمانده گردانی عملیاتی منطقه بود که سالهای سال توو منطقه خدمت کرده بود. همون وسطا وایسادیم زیری آفتاب تا سرهنگ برامون اینطوری گفتند:

بسم الله الرحمن الرحیم. ........
دورود و سلام می فرستیم بر روح مطهر امام راحل و شهدای اسلام. ضمن خیر مقدم خدمت خواهران و برادران محترم که به منطقه تشریف آوردید. اینجا منطقه عملیاتی محور دزلی ست که توسط سپاه از منطقه مریوان، تا منطقه ارومانات......کلاً مرزها گرفته شده و سپاه مستقر هستند و امنیت کاملاً برقرار است.
خدمت شما عرض میکنم‍، از عملیاتهایی که در این منطقه صورت گرفته، عملیات والفجر2 از تاریخ 23/12/66 تا 23/12/66 انجام شد،در چند منطقه ی مریوان و اورامانات شروع شد و تا مناطقه حلبچه و سید صادق و سلیمانیه پاکسازی شد. حدوداً 16 هزار نفر از طرف دشمن اسیر دادن ....... دشمن تلفات زیادی داد......
خدمت شما عرض کنم که بعد از قطعنامه هم سپاه اومد عقب تا لب مرز و از اون موقع با تمام توان و قدرت مرز را کنترل کرده و بر هر گونه تحرک در منطقه مسلط هست.
خدمت شما عرض کنم که مردم این منطقه 800 نیروی بسیجی دارن، که فعال هستن و همه مردم با ما همکاری خوبی دارن. هرگونه تردد افراد مشکوک را گزارش میدن. مواردی هم که ما در این منطقه باهاش روبرو هستیم،‍ گروهک پژواک هست، که یکی از شاخه های پ.ک.ک هستش. پ.ک.ک از گروهکهای مختلف تشکیل شده ، که هر منطقه را دست یک گروهک داده. این منطقه ما رو هم داده دست گروهک پژواک . که اینها گه گاه میان میریزن توی منطقه و بعد از 24 ساعت برمی گردن و می رن داخل مرز عراق.

 
موضوع مطلب :

       نظر
سه شنبه 87 بهمن 1 :: 8:43 عصر
پاک روان