سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 74
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021476سردار اصفهانی شروع کردن یوخده در موردی باشماق برامون گفتن. که اینجا مرزی گمرکی باشماقسا . روستای باشماقم همین نزیکیاس آ ...........
حالا یوخده زیری آفتاب طاقت بیارین تا بعد ببرمدون توو سالونی خنک آ تا آقایی فلانی ازدون پذیرایی بکنند آ ........

آقایی.. شروع کردند از موقعیت باشماق در دوران دفاع مقدس آ عملیاتها گفتن

بعدشم رفتیم برا سالن و آ پذیرایی و تناول چایی و شیرینی و ........بنده خدا صاحب مجموعه هم برای هنرمندان سخنرانی می کرد ........آ ماوم که مشغولی خوردن بودیم .

حالا دیگه بگذریم از ماجرای دستشویی رفتن خواهران در طبقه ی دوم  آ  راه افتادن حضرات آقایون به طمع یک برنامه پذیرایی دیگر و کش آمدنشون.
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
جمعه 87 بهمن 25 :: 10:4 صبح
پاک روان