سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 197
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034976 

 در آستانه ی درب هتل . چشمم افتاد به دو وبلاگ نویسی که اونها هم مثل من تازه اومده بودن . ساک به دست ...

هر سه تایی جیغمون در اومد که آآآآآآآآ تو اینجا چیکار میکنی ؟؟؟؟؟؟؟

ما سه نفر . 3-4 روزی بود قم یه جای دیگه با هم بودیم . و موقع خداحافظی این بندگان خدا هرچی گفتن کجا می خوایی بری می گفتم جایی کار دارم 2 روز دیگه برمی گردم . و من هم چیزی نپرسیده بودم که شما تا چه زمانی قم هستین ......حالا اینجا با هم روبرو شده بودیم . خنده امونمون نمی داد . دیگه همه فهمیده بودن چه کردیم .

صبحانه مفصل بود و من که قبلا صرف نموده بودم زودتر از بقیه رفتم ببینم اجلاس سران کجا برگزار میشه تا حداقل یه عرض ادبی خدمت بزرگان بنمایم .

سالن اجلاسی در کار نبود چون اجلاس در فضای سبز و با صفای فرهنگسرا برگزار شده بود . حضور محترم رئیس بزرگ اردو حضرت استاد فضل الله نژاد و محضر شریف استاد بزرگ حضرت حجت الاسلام نجمی و حضور محترم رئیس بزرگ جناب استاد فخری و برادر بزرگوار حضرت استاد احسان بخش عرض ادب نموده و به طرف سالن برگزاری کلاسهای آموزشی رفتم .

بروبچ رو کم کم می دیدم و سلام و احوال پرسی .

تا استاد بزرگوار وارد گشتند . استادی که از همون ابتدا موضوع بحث رو عوض کردن .  . اما وژدانن بحث با حالی راه افتاد .... الان عرض می کنم .

...........
موضوع مطلب :

       نظر
پنج شنبه 86 مرداد 25 :: 8:44 صبح
پاک روان