سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 120
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034899ماجرای عصر عاشورای امسال راه را بر همه توجیحات حامیان اغتشاش آفرینان بست . گروه اندکی که تا کنون به بهانه اعتراض به عملکردهای برخی دولتمردان و سران نظام جمهوری اسلامی ، هر از گاهی به طرح شعارهای ساختار شکنانه می پرداختند این بار با بی خردی تمام و با نشانه گرفتن  مقدسات همه مردم ایران ، تیر خلاصی را به سوی خود و همه هواداران و توجیح گرانشان شلیک کردند . 
 

موندم اینا چیطور تونستن آ جرات پیدا کردن بیان وسط آ ........
چه غلطا. حالا دیگه کارشون به جایی رسیدس که میخوان تاریخا برا ما تکرار کنند؟؟؟؟ غلط فرمودن. خودشون آ هفتاد جد آ آبادشون با هم........
جوابی اساسیا که باید از خودی خودی خدا دریافت بفرمایند تا بلکی یه جوابی باشد که در شانشون محسوب بشد. البته ما برای این منظور این شبها دستامون روو به آسمونس تا بلکی خداوند نهایتی لطفشا بششون مبذول فرماید.الهی  به حقی قطره قطره خونی گلوی طفل 6 ماه ی حسین -سید الشهدا(ع) قطره قطره خون عزیزانشون رو اونطور که شایستش هستن به زمین بریز. خدایا . الهی  به حقی سرِ بریده شده ای ثالار شهیدان سر تک تک سرکردگانشون رو با خاری آ خفت از تن جدا کن.الهی به حق قطره قطره خون شهیدان اسلام از صدر اسلام تا امروز تک تک این اوباش رو با خاری و خفت به درک واصل بگردان ................الهی .............
موضوع مطلب :

       نظر
سه شنبه 88 دی 8 :: 12:15 صبح
پاک روان