سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 151
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034930سلام . عرض ادب و ارادت خدمت همه ی دوستانی که تا حالا از این طرفا سر زدن .

و التماس دعا . اونهم به شدت .

.............

امروز نزدیکای غروب بود و من هنوز از شرکت نزده بودم بیرون . دلم لحظه ای گرفت . از عمق جان سوختم . یک لحظه میخواستم وسط گلزار می نشستم و بر حال زار خودم زار میزدم و التماس دعا  میجستم از محبوبان درگاه الهی . دلم پر کشیده بود به سرای شهدا .........

خواستم دوستی رو همرا کنم و همپا که نشد ......... به هزار و یک دلیل روزمرگی دیگه هم پا نداد که برم .

ولی اینجا نوشتم تا تو دوست عزیزی که ممکنه از اینطرفا رد بشی و سری هم به گلزار شهدا بزنی  ............. اونطرفا که میری یه التماس دعایی هم از من به محضر شریفشون برسون .

ممنون و سپاسگزار .

راستی قرار گذاشته بودم درسهایی رو که گرفتم از اردو اینجا بیان نمایم .:

1- به وقت برسم . تا از تقسیم قنائم جا نمونم .

2- پارتیهام رو کلفت تر از اینها بگیرم تا بیش از این سرم کلاه نره توی بهره مندی از چنین اردویی .

3- به حرف بزرگتر از خودم گوش بدهم تا آدمم حساب کنن .

4- به حرف استاد و سخنران هم گوش بدهم بلکی لابلاش یه حرف به درد بخور هم به گوشم بخوره .

5- زودتر بزنم بچاک تا مسئول اردو حکم نکرده .

 

یا حق
موضوع مطلب :

       نظر
شنبه 86 مهر 7 :: 8:24 عصر
پاک روان