سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 198
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034977شب ساعت 9 شب بود که مجری خبر21، اول خبرش ضمن پخش یه سری مستند از احوال امام توی بیمارستان 5 دقیقه سکوت جهت دعای ملتی ایران برای سلامتی امام خمینی اعلام کرد. مامان آ بابا هر دوتاشون بغض کرده بودند آ رو به قبله دست به دعا شده بودن. منم داشتم امن یجیب میخوندم..........مامان و بابا تا صبح نخوابیده بودن( این رو فرداش لابلای حرفاشون فهمیدم).
صبح برای نماز بیدارم کردن. رادیو داشت بدون وقفه قرآن پخش میکرد.... بابا  رفت سرکار. و خانومهای همسایه اومده بودن دم درب خونه. با مامان ............

ساعت هفت صبح .........
من اما امتحانات نهایی آخر سالم بود............
پاشدم رفتم مدرسه. من بودم و 4 تا از همکلاسیهای خودم و دیگر هیچ. یوخده نشستیم آ بعد پاشدیم رفتیم سمت مسجد محله.

 

 

بروبچ وخیزین بیایین تو این طرحی قشنگ شرکت کنین. اینجا یه موج وبلاگیس

من هم دعوت میکنم از :

آرزوی فاطمه قلمدون  .  سردردهای یک خبرنگار ، ایرباس ،  فرشتگان رنجور ، نشانه
موضوع مطلب : امام خمینی

       نظر
یکشنبه 89 خرداد 9 :: 8:26 عصر
پاک روان