سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 382
  • بازدید دیروز: 335
  • کل بازدیدها: 1021016هرکی دلش گرفته و........ هنوز نرفته کربلا

با من بیاد بریم جنوب............... مرکز عشق به خدا

وقتی چشام باروونیه........غم توو دلم زندونیه.......میرم خوزستان

قلبم وقتی سیاه میشه.......لبریز از گناه میشه........میرم خوزستان

عجب حال و هواییه ......غروبهاب طلاییه

راه شهادت و بهشت .....همه میگن سه راهیه

اینجا همت بی سر شده.......میرافضلی پرپر شده...داد از غریبی

عشق رو اینجا نشون دادن....... باکریهامون جون دادن......داد از غریبی

اینها رو اون روز که بعداز ظهر راه افتادیم برا طلاییه توو راه زمزمه می کردیم مهدیه آ سمیه م که اون جلو کناری دایی جونشون نیشته بودند آ پاچه خواری میکردن.  
موضوع مطلب :

       نظر
شنبه 90 مرداد 15 :: 2:16 عصر
پاک روان