سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 348
  • بازدید دیروز: 437
  • کل بازدیدها: 1017601از دیروز صبح که این چند خط رو شنیدم. یه چیزی انگار توو بیخی گلوم گیر کردس آ آستانه ی صبرما اُوردس پایین, کشوندس کفی رودخونه...دیگه دست خودم نیست, وقتی یه چیزی علیه بچه شیعه هایی میشنوم که برای اهل بیت عزاداری میکنند,فقط چشمام خیس میشن...

داشت از زبان امام حسن علیه السلام میگفت: 

به هیچ کس نگفته ام, به کوچه ها چه دیده ام
به هیچ کس نگفته ام ,چه طعنه ها شنیده ام

به هیچ کس نگفته ام ,که صلح من برای چیست
به هیچ کس نگفته ام , سکوت من برای چیست

تمام عمر داشتم مُهر سکوت بر لبم
به هیچ کس نگفته ام , به جز حسین و زینبم

حسین دارد از دلم خبر ,که من چه دیده ام
گواه خواهرم که من چه رنجها چشیده ام

عرض تسلیت آقا...
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
شنبه 90 بهمن 1 :: 9:19 عصر
پاک روان