سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 169
  • بازدید دیروز: 427
  • کل بازدیدها: 1031515جادوون خالی امروز وسطی میدوونی امام ,با این برآبچای چارقد با مامانشون .

 

 

جادوون خالی بود حسابی. برای اینکه یوخده فکر کنید آ به عملکری تهرانی جماعت یوخده بخندی.

 

بزارین یوخده برادوون روشن کنم:
همگی یکی یه دوربین به دستشون آ باهم میدونی امامی اصفانا میگشتیم. دوتا مسجدی که توو میدوونسا که من ندیدم رفیق آ رفقا تووش برن(وخت نشد). ساختمانی با اوون عظمت آ بزرگی عالیقاپو هم که چند دقیقه ای تند آ تند یادگاری ازش عکس گرفتند. اما توو اون دو-سه ساعتی که توو بازاری دور-آ-وری میدوون با دقت آ کنجکاوی بسیار میگشتند آ چلق چلق عکس میگرفتند, دریغ از یه دوزاری که خرج کنند.

 

آخری کار, من دیدم اِ اِ اِ اینا راس,راسی اصلا فکری خرجی یه دوزاری هم نیستن. آ دیگه کم کم این بازاریا اصفان , از مسگَر جماعت گرفته تا بزرگانی گزی اصفان. از صاحبان بازاری قلمزنا گرفته تا بزرگانی خاتم کاری اصفان ما را از میدوون میندازن بیروون.
سه ساعتس این خبرنگارایی مثلا باکلاسی ما, دوربین به دست اِز ریز به ریز هنر آ صنعتی اصفات مفتی مفتی دارن عکاسی میکنند آ برای سایتهای خبریشون خبرسازی میکنند, اونم مفت مفت. دریغ از یه قطره آب که از دستشون بچّکه.

 

دیگه آخری کار مجبور شدم جهتی حفظی آبرو هم که شدس برا بزرگانشون, یوخده سوغاتی بخرم.
باوردوون میشد؟؟؟؟؟؟؟ خودم براشون سوغاتی خریدم. دادم دستشون....... عجب. عجب.  جادون خالی . با مزه بود. آ جالب.

 

بیبین  تورا خدا آدم باید برا حفظی کلاس آ آبروش ,خودش سوغاتی بخره آ بدد دستی مهموناش تا ببرن برا خانوادشون. نکنین اینکارا را . به فکری سوغاتی نیستین , حداقل حفظ کلاس کنین.
موضوع مطلب :

       نظر
جمعه 90 اسفند 19 :: 12:16 صبح
پاک روان