سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 337
  • بازدید دیروز: 335
  • کل بازدیدها: 1020971بسم الله النور

 

 

سال نو مبارک.

امسال آرووم , لطیف , مهربون آ شیرین آ.... شروع شد.

 دلم میخواد امسال هرچی کم میارم با کلام خدا ( قرآن) تکمیلش کنم.

 دلم میخواد همیشه یادم باشد تکیه گاهم کیه س , کوجاس آ حواسم باشد که عوض نشد.

دلم میخواد امسال همش یادم باشِد کوجا وایسادم آ میخواسسم کوجا برم.
دلم میخواد امسال همش یادم باشد کی هسسم آ می خواسسم کی بشم.
دلم میخواد امسال همش یادم باشد چقدر از وقتما رد کردم آ چقدرش برام موندس.
دلم میخواد امسال همش یادم باشد هروقت دلم شیکسته بود با خودم زمزمه کنم: چرا تو ای شکسته دل خدا خدا نمی کنی , خدای چاره ساز را چرا صدا نمیکنی؟! به درد بی دوای خود , چرا -- خدا خدا نمیکنی؟!
دلم میخواد امسال همش یادم باشد, سحر به باغ ناله ها , گل مراد می دمد, پس به نیمه شب چرا لبی به ناله وا نمی کنی؟!....
موضوع مطلب :

       نظر
چهارشنبه 91 فروردین 2 :: 11:25 صبح
پاک روان