سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 173
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034952امشب خاله جان سادات پته چادورشونا پس زدن آ من رو زیرش راه دادن . تا باهم دیگه حدیث کسا بوخونیم.

امشب خاله جان سادات به سبک خاصی من رو دختر خودشون حساب میکنن. نیمیدونیا من با یه عمق خاصی با یه لذت خاصی با یه حالت خاصی نفس میکشم. شاید شوما توو لیست تجربیات طلاییتون چنین تجربه ی طلایی رو نداشته باشین ولی به جان خودم خیلی لذیذ بود. خیلی و من امشب یک چنین تجربه ای رو به لیست تجربیات طلایی اضافه کردم. آخه من امشب صاحبش شدم.  صاحبش شدم. صاحبش شدم.

دلم میخواد برای همیشه چنین شبی رو توو ذهنم با تمام حواشی اون با تمام سیگنالهای اصلی و فرعیش حفظش کنم. حفظ. آخه خیلی باارزشس خیلی. دوسش دارم.

خدا این حچ خانوما برا همگیمون سالهای سال سالم آ سلامت حفظشون کنه تا زیری سایه امام زمان کنارشون آ همراهشون سربازی امام زمونمونا بکنیم.

الهی آمین.
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
چهارشنبه 91 شهریور 1 :: 10:14 عصر
پاک روان