سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 159
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034938یادمون باشه . یادمون باشه روو دست نخوریم.
حواسامون جمع باشه دورمون نزنن.
الآن چه وقتیس؟

این یکی دو روزی را دارم میگم که توو اس-ام-اس هامون داریم تبلیغ میکنیم ا فرت تا فرت این اس-ام-اس را با این خیال که داریم کاری جهادی , شایدم جهانی میکنیم آ .............یاشایدم خیال میکنیم داریم با ارسالی این اس-ام-اس کلیدی دری خونه بهشتمونا می خریم .

یادمون که نرفدس چیطوری بعضیا از روو دستمون پسوردی کارت بانکیای(نهضتمون) رو میخوندن آ با اون پسورد چیطوری ذخیره ارضیمونا تخلیه میکردن.

یادمون که نرفدس.؟؟ هان؟؟؟؟؟؟

فقط بیاین باهم درست فکر کنیم آ درست قدم برداریم. محکم آ استوار.

توکل بر خدا. نگذاریم ولی مون. رهبرمون بیش از این از دست جوونای سست اندیشه شایدم سست ایمانی مثلی من آ امثالی من غبار غم بر رخ بگیره.

حواسمون جمع باشه.

حواسمون جمع باشه که این یکی دو روز ایامیس که دقیقا رئیس جمهوری ایران رفدس مجمع عمومی آ قرارس کلی سخنرانی آ نشست آ مصاحبه آ ... داشته باشه.
حواسمون جمع باشه که اگه ما کوکل را خالی کنیم دشمن بشاد میشیم آ اون بعضیای دیگه هم قند توو دلشون آب میشد که راحت میتونن در ایام سخت و تلخشون صحنه را خالی شده بیبینن آ راحت لینکی متنهای کثیفشونا بکشن بالا.

د نکنین.

عوضی این کارهای سبک . کاری سنگین کنین. شروع کنیم به سرچهای هدفمند.

برای حرکتهای مذهبی اسامی مذهبی و برای حرکتهای دین-مذهبی-سیاسی هم اسامی عرصه ی سیاست اسلامی.

یادمون نرفدس که امسال چه سالیس.
الان چه خبری میتونه سرخط خبرها و سرچها باشه؟؟؟؟

http://www.ahmadinejad.ir

http://www.khabaronline.ir/

 رئیس جمهور ایران...

http://www.president.ir/fa

رئیس جمهور...

http://un.president.ir/

یادمون نرفدس امسال جایگاه ایران توو سازمان ملل چقدر ارتقا پیدا کردس...........

حواسمونا جمع کنیم.

بیاین چشامونا باز کنیم تا برقی لاکی نوشته چشممونا نگرفدس..... رنگش خیرمون نکونه.

یه پیشنهاد خوش رنگ آ آب: بیایین هرچی لینکی خبری آ غیر خبر درست از این سفر آ تمامی برنامه های رئیس جمهوری ایران دارین برای من اینجا بزارین.

 تشکر.
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
یکشنبه 91 مهر 2 :: 11:48 عصر
پاک روان