سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 144
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034923السلام علیک یا اباعبدالله.

از امشب تا شب محرم میگن 40شبی دیگه موندس. خدایی بیا یه کاری کنیم کارسسون. هنوز فکری خاصی نکردم. ولی دلم میخواد یه عهدی , یه قولی  , یه قراری با خدا............. با رسول خدا..........با ولی خدا........ با مادر امام حسین(ع)..... با فرزند امام حسین(ع).....با برادری امام حسین(ع).....ببندم , تا بلکی شبی اول محرم .... شبی تاسوعا......شبی عاشورا...........شبی اربعین......وقتی توو روضه میشینم رووم بشه دستاما بالا ببرم آ حاجاتی قلبیما ازشون بخوام. روو داشته باشم ازشون گه گاهی درخواستی خودما به زبون جاری کنم.

راستش باید یاد بیگیرم عهدم محتوی داشته باشه آ خیلی هم سنگین نباشه. در حدی قد آ قواره خودم باشه. یه جوری باشد که از پسسش بربیام انشالله.

در حدی شبی یه زیارت عاشورا. (روو گوشی موبایلم صدای زیارت عاشورا دارم. خب هر روز صبح میزارم توو گوشم آ باهاش میخونم) به نظری شوما خبس؟؟؟ 

یا یه سلامی آخری زیارت. (این یکی را حفظم . خودم هر روز صبح بعدی نماز صبحم دستما به نشانی ادب میارم بالا آ سلام میدم.) به نظری شوما این چیطورس؟؟؟

بفرمایید باهم شریک شیم. بفرمایید.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین.
موضوع مطلب :

       نظر
دوشنبه 91 مهر 17 :: 10:21 عصر
پاک روان