سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 352
  • بازدید دیروز: 437
  • کل بازدیدها: 1017605برای چی؟

این همه املبازی برای چی؟

مثلا آقای مهندسن؟!.... مثلا رئیس هیئت مدیر شرکتن؟!.... میخوان چی چیا ثابت کنن؟!
خیر سرشون به دوره جوونیشون توو بهترین دانشگاهها درس خوندن. ولی حالا به کوجا رسیدن؟ فکر میکنن این راه رسم زندگی خیلی درست بوده؟!...

یه زمانی معاونت مهندسی کل مکانیک فلان کارخانه بزرگ ایران رو داشته. بعد رئیسشون بازنشست میشه. از سازمان  مدیریت میان با هزارتا دنگ و فنگ آ باهزار مدل آل و بال توو اتاقش. با یه تقدیرنامه و یه حکم مدیریت و ... میزارن جلوشون. کنارشم دوتا گوشی موبایل و دوتا سوئیچ ماشین.

تشکر میکنه .و میگه : خب اینا برا چی چیس؟
بهش میگن: بعنوانی تشکرس.

میپرسد: تشکر برا چی چیس؟
بهش میگن: تشکر از بزرگواریایی که میکنین آ هر چیزی اتفاقی را بعنوانی عوارضی عدم رعایت ایمنی فنیِ کارگرا گزارش نمی کنین.

آقای مهندسم , نه بالا میزارند- نه پاین . فقط گوشی آ سوئیچی ماشینا را بر میگردونند آ با لبخند تشکر میکنند که شرمنده .

نیمی دونم اینهمه اُمُلبازی به کوجا میرسوند آدِما!!؟!!!!!!!!

یا علی ... آخه اینهمه آدمی مثلا مومن آ مسلمون دورتادوری ما هست. پس چرا اینقده بچه آ پیرآ جوون شبا سری گوشنه زمین میزارند آ از روو بالش به صدای فیل و سریالایی که همسایه هاشون دارن توو سینمای خانوادگیاشون میبینن ,گوش میدن ؟!!!

اینا مثلا شیعه هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موضوع مطلب :

       نظر
چهارشنبه 91 آبان 3 :: 10:36 صبح
پاک روان