سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 292
  • بازدید دیروز: 460
  • کل بازدیدها: 1019330خب سال هم به آخرین روزهای آخرین ماهش رسید. بالاخره خلاص شد. 

با بروبچ خداحافظی کردم. با همکاران باحال و بامزه. با همکاران کاری و یاری. با رفقای صبور و خوش اخلاق... با همه اونهایی که شرح صدر داشتن رو یادم دادن.

قلمزن اصرار داشت که فردا هم باشم(احتمالا برای ناهار خداحافظی) ولی خب آخه رفتنی من از این شرکت با رفتنی الباقی همکارا یوخده فرق میکرد.

خب همونجور که من روزی آخر موقع خداحافظی یه نفسی راحت کشیدم آ اومدم بیرون. خیلیا من جمله شخصی مدیرعامل هم یه نفسی راحت کشید. خیالش راحت شد.

وجدانن خودم دلم نیمیخواست که منا یه آدمی شرر آ لجباز بدوننداااا. ولی خب چیکار میشُد کرد یه وختایی دیگه سکوت نقطه ی مقابلی حکمی عقل بود. ..نمیشد دیگه.
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
پنج شنبه 91 اسفند 24 :: 2:59 عصر
پاک روان