سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 289
  • بازدید دیروز: 460
  • کل بازدیدها: 1019327 

اگر قبول کنیم که از لحاظ روانشناختی انسانها در شرایط مشابه عکس العملهای مشابه دارند، براحتی میتوانیم انعکاس این اصل روانشناسی را در نوع خرید و فروش آنها دخیل نماییم و با بررسی وقایع گذشته پیش بینی آینده را سهل نماییم.

 

چند نمونه رند:

شاخص اخابر : در روندی صعودی که با یک بادبزن تند شونده به روندی نزولی تبدیل میشود.

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/ieeepak/b3f5ce8fa76292b9d2502854539bf36b.bmp

نفت بهران : در یک روند نزولی با یک بادبزن تندشونده در حال افتی شدید شده

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/ieeepak/b8d66ec46ad8cc24b4c0fc0163bf7a15.bmp

پالایش نفت اصفهان , اما, بعد از نزولی عمیق با یک حمایت یک روزه برخورد کرد و دوباره دچار یه صعود و نزولی بلند دیگر شود

 

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/ieeepak/4de322d2c6f8e3feafcfb91d6fd41539.bmp
موضوع مطلب : حماسه اقتصادی, اقتصاد مقاومتی, بورس

       نظر
پنج شنبه 92 اسفند 1 :: 2:43 عصر
پاک روان