سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 338
  • بازدید دیروز: 437
  • کل بازدیدها: 1017591شرکتهای کارگزاری:

این شرکتها واسطه هایی معتبر هستند که عملیات اجرائی خرید و فروش سهام را برای متقاضیان طبق ضوابط خاص سازمان بورس اوراق بهادار انجام میدهند.

http://taraznews.com/sites/default/files/styles/orginal_size/public/content/images/story/92-03/01/54541-404.jpg

این شرکتها در هر مرتبه خرید سهام(0.48%) و در هر مرتبه فروش سهام(1.02%) و در کل (1.5%) از مبلغ مورد معامله (خرید و فروش) را بعنوان مالیات و کمسیون متعلقه برداشت مینمایند.

صندوقهای سرمایه گذاری سرمایه:

خاصیت جالب این شرکتها انعطاف در جذب سرمایه و سرمایه گذار است.بطوریکه با ورود و خروج سرمایه گذاران، سرمایه  ی این شرکتها تغییر می یابد و منابع تامیین مالی آنها تنها سرمایه سرمایه سهامدارانشان است.

 
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
شنبه 92 اسفند 10 :: 12:57 عصر
پاک روان