سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 78
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021480بیاین بریم کرببلا. بروبچ بیاین بریم کرببلا. بین همین رفیق و رفقای وبلاگی حضرات بزرگانی که صاحب دلهای پاک و بزرگی هستن ... همونهایی که از عمق کلامشون پیداست وسعت نگاهشون؛ بهم توصیه های زیبا و شیرینی کردن.

یکیشون توصیه کرد : اگه میخوایی سفرت دلچسب و شیرین و بزرگ و جاودان در زندگیت بشه ؛ از خیلی قبلتر شروع کن خودت رو برای میهمان شدن آماده کن. بروو آرایشگاه . چشمت رو آرایش کن. با مداد حیا ،خط چشمِ  بکش تا نگاهت توو اون سرزمین فقط گنبد و ضریح و .... ببینه. یه خط لب نرم و شیرین بکش تا یوخده این زبون تندت نرم بشه و هرچی تندی و تلخی هم دیدی با نرمی و شیرینی جوابگو باشی... خلاصه که آرایش کن.

یکیشون توصیه کرد : حچ خانوم نیمیخواد جوون بکنی. یوخده یوخده آماده کن خودت رو. از همین امروز شروع کن زیارت جامعه ی کبیره خوندن رو. از همین امروز شروع کن زیارت عاشورا خوندن رو. از همین امروز...

یکی دیگه از بزرگونی وبلاگی ازم پرسیدن آخرین بار چه وقتی نماز امام زمان خوندی؟؟... اگه اهلش هستی که خب شکری خدا . دستت درد نکنه مسجدی سهله رفتی یکی هم به نیابت از جوان ما بخون. اگه یادتم رفته بهت بگم که همون نمازس که ایاک نعبد . وایاک نستعینش رو صد مرتبه میخونن. در ضمن چه شود اگه جهت عسل شدن سفرت یه نمازی جعفر طیار هم تجربه کنی.

حاج خانم هم میگفتن: ببین دل خودت آمادگی کدومشون رو داره. از خیلی قبلترش شروع کن. چشمت ، گوشت ، زبانت، دلت، روحت، افکارت،... رو آشنا و همراه کن.

این دعاها و زیارتها و نمازها هرکدوم رو هرچقدر می تونی ، توو زندگیت قانون کن.

فقط یادت باشه یه نکته ای: افکارت، حاجاتت رو، خواسته هات رو ، نظم و ترتیب داده باشی، که یه وقتی اونجا خرابکاری نشه... از من به یادگار داشته باش:" اونجا قحطی زمان هست" . مراقب شبها و روزها و ساعات و لحظه های دعا و زیارتت باشی. مراقب باش تووی یه سفر 7 الی 8 روزه تو شصت_هفتاد  مرتبه موقعیت برات پیش نمیاد که وایسی در برابر آقا و مولات زیر قبه حضرت با دلی که بعد از کللی دعا و زیارت خوندن آماده ی همکلامی با آقاش شده ... مراقب باش. حاجاتت مرتب و منظم و خلاصه و فشرده و ..شده باشن. خراب کاری نکنی ها. هوشیار باش. همیشه. خرابکاری نکنی، یک هویی توو چنین موقعیتی کم بیاری و قاتی کنی و شروع کنی نق زدن؟!... از همکارت که توو چایی صبحت آب یخ ریخته ، یا دختر خالت که جلوی پدربزرگت زیرآبت رو زده و ...... یادت باشه خرابکاری نکنی. توو تمام عمرت تعداد این لحظات ارزشمند کمسس. کم. حتی تعدادی ساعات و دقایق و لحظات هم محدود هستن. ارزشی شاخصی بورس هم صدسالی سیاه به پای ارزشی چنین لحظاتی نیمیرسه. حواست رو جمع کن زائر امام حسین .

 این روزهای کربلا

زیارت آقا امیر المومنین که میری از خود مولا درخواست لیاقت یه سفر پربار و معنوی رو بکن. کربلا که رسیدی از تمام توانت استفاده کن. کاظمین یادت باشه چیزی جا نیوفتاده باشه... حواست رو جمع کن.
موضوع مطلب :

       نظر
یکشنبه 93 خرداد 4 :: 6:35 عصر
پاک روان