سفارش تبلیغ
طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 64
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021466Pilgrim

امروز میخوام از ساعات آخری بنویسم که توو نجف. حرم مولا امیرالمومنین ، علی (ع) بودیم. ایستادم به نماز که دیدم جلوی رووم، توو صحن رو دارن خلوت میکنن و ابزار تصویر برداری تنظیم میکنن و برای حضارشون صندلی ردیف میکنن... ماه رجب بود و داشتن به مناسبت میلاد امام هادی (ع) مجلس جشنی برگزار میکردن.

توو نمازم خیلی برای گرفتن حاجت خودم از خداوند متعال درخواست کردم و بعد از نماز امام هادی رو واسط قرار دادم........ یه نکته ی باحالش این شد که انشالله مشکلی که اون روز داشتم و برای رفعش عرض حاجت میکردم ... امروز که دارم خاطره ش رو مینویسم به یک روایت دیگر میلاد امام هادی (ع) هست و ما در ایران جشنهای میلاد امام هادی علیه السلام رو برپا کردیم.
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
جمعه 93 مهر 18 :: 8:29 صبح
پاک روان