سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 86
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021488]
این حدیث دل بود، تصنیف نیست
شیعه در محشر بلاتکلیف نیست
شیعه راهش در مسیر اولیاست
شیعه مولایش علیِ مرتضی است
صبح یه زیارت کردیم .........عسل.
قبل از اذان صبح حرم امیرالمومنین امام علی (ع) بودیم. میدونی در آستانه ی خیابون شیخ طوسی که قرار میگیری پشت سرت وادی السلام هست و روبروت حرم مولا. عشق و حالی بهت دست میده وصف ناپذیر......
از قدم اول شروع کردم به نیابا تک تک عزیزانی که به نظرم میومدن سلام دادن و عرض ادب محضر مولا امیر المومنین . امام علی (ع).
اون روز صبح با تمام توانم سعی داشتم خودم رو سیراب کنم ......
تا میتونستم قدمهام رو حساب شده و آرام بر میداشتم. وقت کم داشتم... دوستان بزرگی داشتم که از علمای بزرگ شیعه نکته ها برام گفته بودن جهت عمل کردن در صحن و سرای مولا امیرالمومنین. وقت کم دارم.... زمان..
سلام خیلی ها رو باید به حضرت میرسوندم. و خودم... نمیدونستم کدوم حرفم رو برای آقا تکمیل کنم و کدوم حاجتم رو سنگینتر بخوام از مولا. نمیدونستم ظرفیتم بیشتر بشه برام باارزشتر و ضروری تر خواهد بود یا اصل دین و ایمانم ..... نمی دونستم سلامتی جسمی برام باارزشتر خواهد بود یا حافظه و سلامتی روح و روان.... نمی دونستم ... خیلی چیزا رو برای رتبه بندی کردن عرضه ی حاجاتم به محضر مولا نمیدونستم..... نمیدونستم..... برای همین با سرعت تمام.......  
جاتون خالیموضوع مطلب : نجف, غدیر, امام علی

       نظر
دوشنبه 93 مهر 21 :: 8:32 صبح
پاک روان