سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 75
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021477 

آخر بگو که من چه بگویم برای تـــو..

از این زیارت حرم با صفای تــــو..

اذنی بده، که پر بکشم تا دیار عشق..

تا من کبوتری بشوم در هوای تــــو..

خواهم کمی قدم بگذاری به چشم من..

ای کاش می شدم همه جا خاک پای تـــو..

در هر سکوت جلوه ی راز و نیاز هست..

با گوش دل شنیده ام از تو صدای تــــو..

اینجا تمام آمد و رفتم به اذن توست..

راضی شدم به هر چه که باشد رضای تـــو..

چون دایر است فیض تو ، بی انتها ترین..

ای انتهای عمر تو آن ابتدای تــــو..

 


اذن دخول گرفتیم و با یه حسی وصف ناپذیر راهی حرم امام حسین علیه السلام شدیم. قدم زدن توو بین الحرمین......(وصف ناپذیر است). خودت باید تجربه کنی. همین.

بروبچ کاروان رو توو حرم امام حسین دیدیم. هماهنگ کردیم که به برنامه کاروان برسیم. اتاقها رو توو هتل تحویل بگیریم و رستورانش رو هم افتتاح کنیم.

رستوران خوب و تمیزی داشت و توو اتاقهاش میشد احساس آرامش کرد. واسه من فقط بهداشت مهم بود که شکر خدا همه چیز عالی بود. دست مدیر کاروان طلا. خدا خیرش بده توو این چند سفر واقعا میبینیم که همیشه جهت تامین آرامش زائرا حرفه ای عمل کرده و فعال . 
موضوع مطلب :

       نظر
شنبه 93 آبان 17 :: 1:25 عصر
پاک روان