سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 171
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034950 

 این روزهای کربلا

نماز صبح رو فُرادا توو اتاق. دعای ندبه رو با همون بغض شب قبل توو هتل خوندیم.

اولین بار بود این مدلی تجربه میکردم. عین سلول انفرادی بود. خیلی سنگینه، که توو شهری زیارتی باشی و کنار حرم و ... بشینی سر سجاده ی هتل.

اونهم کرببلا.

بعد از صبحانه رفتیم بین الحرمین. دلم نیومد، ندبه رو دوباره خوندم تا به دلم بچسبه. رفتیم حرم آقا ابالفضل جهت زیارت. تا ظهر دوتا حرم رو زیارت کرده بودیم.

صبح جمعه با گلی راه افتادیم سمت بین الحرمین. سمت حرم حضرت عباس.

با گلی راه افتادیم سمت بین الحرمین. سمت حرم آقا اباعبدالله....

 این روزهای کربلا

اون روز صبح جمعه کرببلا را قدم زدم.... کرببلا را قدم زدم.

  این روزهای کربلا  

 

 

 این روزهای کربلا  این روزهای کربلا   http://www.8pic.ir/images/arj77lvmq6yxiuflhfj8.jpg?w=640&h=457
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
پنج شنبه 93 آذر 6 :: 9:48 عصر
پاک روان