سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 82
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021484
توو اون حال و هوایی که بودم برام خوندن مناجات منظوم حضرت امیرالمومنین شیرین و دلچسب بود. ولی وقت نداشتم و باید با بروبچ برمیگشتیم هتل.....جای خوبی داشتم برای خلوت با خداوندِ بخشنده ی مهربان ولی باید راهی میشدم، مفاتیح خودم رو گرفتم توو دست و با تمام حواس 5 گانه و چندتا دیگه هم رووش سعی کردم متمرکز بلندشم. 

منظورم اینه که سعی کردم هم توو حس وحالِ مناجات خوندنم باشم و هم به سمت هتل راهی بشم. هم با تمام قوا به خدا بگم غلط کردم عفو کن خدایا، هم کفشم رو از کفشداری بگیرم و پام کنم. دم درب وقتی داشتم میرفتم بیرونهم یاد خودم بودم و التماس کردنهام. هم یاد آقا ،مولا و سرورمون. آقا و ولی فقیهمون. یاد اون عکسی از آقای خامنه ای که همراهم داشتم ازشون..........

اینم خصوصیات فشرده زیارت رفتنس باید یادبیگیری تا بتونی زائر زبروزرنگی بشی.

 
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
شنبه 93 دی 13 :: 12:36 عصر
پاک روان