سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
 • بازدید امروز: 189
 • بازدید دیروز: 427
 • کل بازدیدها: 1031535یادتون هست چندوقت پیش از این براتون تعریف کردم چی شد که محکم عرض کردم:نه یادتون هست تعریف کردم که نصیحتم کردن بیخودی برای جماعتی که تو و امثال تو  رو برای رسیدن به اهداف شرکتشون با کمترین هزینه می بینن انرژی هدر نده. امروز داشتم دفتر دوم یادداشتهام رو نگاه میکردم(اولیش همونس که توو محل کار دستم میگیرم). باخودم تکرار میکردم:

 1. حواسم هست که رئیسم به خاطر جیبش، به خاطر موفقیتِ خودش، من رو از اعتقاداتم جدا نکنه.  
 2. حواسم هست خام مدیرانِ بالادست و همکارانِ قدرتمندم نشده باشم.
 3. حواسم هست با اضافه کاریهام موافقت نمی کنند و مدرک دانشگاهی من رو به بهانه ای تهوع آور همسانِ مسئوا انبارشون می بینند.
 4. حواسم هست یکی را به بهانه ی نداشتنِ بیمه بدون تجربه میخوانند و یکی را به بهانه ی بی ارتباط بودنِ شغل جدید با مدرکش.
 5. حواسم هست کُروکدیلها آرواره های قدرتمندی دارن و در نهایت خونسردی خورد میکنند.
 6. حواسم هست جای کسی را تنگ نکرده باشم....
 7. ... 

حالا دیگه ...

 
موضوع مطلب :

       نظر
جمعه 94 بهمن 16 :: 9:15 عصر
پاک روان