سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 174
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034953نماز مغرب و عشا را توو مسجد کمر زرین بودیم، آقا بعد از نماز چند جمله ای از محبت اهل بیت میگفت، از اعمال شب قدر::

شب جمعه، شب قدر...

  در ایام قدر،همون شرایطی که برای شبِ قدر هست برای روز هم با کمی کمتر و بیشتر هست. اون عباداتی که برای شبهای قدر توصیه شده و هست برای روزش هم توصیه شده.

در این ایام، هرچه هست از محبت است.

 پیامبر فرمودند: اگر دیدی دوست داری بِروی مسجد، نماز بخوانی و قرآن بخوانی و ... اگر دیدی شرکت در مجالس مذهبی را دوست داری ، اینها علامت این است که خدا دوستت دارد.

ایمان پایه هایی دارد و محکمترین پایه ها دو چیز است: 1_ دوست داشته باشی برای خدا و 2_ دشمن داشته باشی برای خدا.

 مومن می گوید: معصیت کاران را دوست ندارم. گنهکاران را دوست ندارم.

مومنین را دوست دارم. اهل بیت را دوست دارم. سرمایه اول زندگی من محبت اهل بیت است.

 

خوابم نمی بره ، گوشی رو برداشتم ، یه چرخی زدم و بالاخره رادیو رو روی شبکه معارف تنظیم کردم ، فکر کنم داره ابوهمزه رو میخونه...

بعد از ابوهمزه هم یه سخنرانی گذاشت و ... هنوز یکساعت به اذان صبح مونده. بلند شدم تلوزیون رو روشن کردم. سفره پهن شد و کم کم سحری آماده...

آخرین اذان سحرگاه ماه رمضان... 

 
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
سه شنبه 95 تیر 15 :: 4:37 صبح
پاک روان