سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 255
  • بازدید دیروز: 460
  • کل بازدیدها: 1019293نشسته بودم ..نشسته بودیم . روی خاکهای معطر طلائیه . و حاجی برامون میگفت ....

همه یه جورایی توی حس بودیم. هر کس توی دنیای خودش با خدای خودش  . با فاطمه زهرا ،یا با کسی که سالها درد دوریش رو چشیده بود ......مشغول بودن .
منم توی حس بودم که یکی از بروبچ از کنارم بلند شد ... ناخداگاه چشمم همراهیش کرد.با چشمهایی که دلش میخواست بارونی باشه ...ولی از شدت گرما خشک شده بود ...
گوشم به حاجی بود ولی چشمم اون دوستی رو که بلند شده بود رو همراهی میکرد ......فکرم توی دنیای دیگه ای بود . توی دنیای شهدایی که این روزها گه گاهی میارن به نام شهدای گمنام....... به فکر ..... که نگاهم دقیق تر شد . جالب بود .

اینا دوتایی مشغول شکار لحظه ها بودن . یه سوسک توی اون کویر داغ داشت زیر سایه نواری شکلی که اطراف یک تخته سنگ رو پوشونده بود رو قدم میزد . و خانم عکاس باشی ما . به همراه رفیق خبرنگارشون مشغول ثبت و شکار صحنه های ناب از زوایای مختلف چنین سوسک قدری بودن. آخه سوسکم  ..سوک بوداااااا از اون سوسک فاضلابیا که من و تو دیدیم نبود
... سوسک بود .....

خب خانم عکاسباشیمونم حق داشت . چنین لحظات نابی کمتر گیرش مییومد .....

خلاصه وسطا حرفای حاجی رفته بودم توو نخی این سوسکی سیاه و گنده و خوشگل .

 

بعد از رخسار سوسک عظیم و شکیل . شچممان به عکاسان و فیلمبرداران متعددی که از بروبچ و حاجی و میدان و دژ و ...... ثبت اثر مینمودند مزین گردید . تازه یادمان افتاد که هیییی یه عکاس باشی آشناهم نداریم که بعد بشد عکساشا کش رفت حداقل واسه یادگاری .........

البته کلا اندر چنین سفرهایی باید از عکاس جماعت دوری ورزید .
نیمیشد دیگه . جور در نیمیاد.
اندر چنین سفرهایی که گاهی آدم میخواد خودشا زورکیم که شدس به آدم مثبتها بچسبوند آ هی با خودش خلوت کند آ خدای خودش . نیمیشد با عکاس جماعت روی خوش نشان دهد.
میدونی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون لحظات زیادی برات پیش میاد که میخوایی خودت باشی و خودت ...دور از دنیای اطرافت ....... ولی یکدفعه اندر احوالات خویشتنی که یه حس غریبی بهت میگد یه چشمی یه جایی دزدی وارد خلوتت شده . رو بر میگردونی میبینی عکاس باشی دارد لنزشا رو تو تنظیم میکند......اونوقتس که از عمق جا تحریک میشی که یه تیکه آجر برداری آ محکم بکوبی وسطی لنزی اون دوربینی دی100 ش  تا دیگه از این هنرها به خرج ندد.
و اما....... حاصل چی میشه؟ در همان لحظه عکاس باشی از تو یه عکس گرفته که .....
یا برای گالری لررو هاردی منتخب میشه .
یا برای همایش آینه ی عبرت مناسبه .
یا برای نمایشگاه گل آقا ........
یا .............

خلاصه مشهور میشی .
موضوع مطلب :

       نظر
یکشنبه 87 خرداد 26 :: 7:27 عصر
پاک روان