سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 194
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034973حضرت رسول فرمودند: انسان حلیم سه نشانه دارد

1: حلیم آن است که هر که با او قطع رابطه کرد با او وصل می کند.( کم کردنِ رابطه اشکال ندارد. ولی قطع رابطه با اقوام و خویشان درست نیست.) 

2: هر که شما را محروم کرد، شما عطا کنید.

3: کسی که به او ظلم کرده را نفرین نمی کند.

حضرت رسول فرمودند: یا علی احمق سه علامت دارد:

1: در واجباتِ الهی کوتاهی میکند.

2: بندگان خدا را مسخره می کند(مخصوصاً به خصلتهایی که در خودش تاثیر ندارد.)

3: زیاد حرف می زند . در موردی که خدا خوشش نمی آید.

سه تا علامت برای صالح:

1: بین خودش و خداوندِ رحمان و رحیم را با عمل اصلاح میکند.

2: دینش را همیشه اصلاح میکند.

3: بین خودش و مردم را اصلاح میکند . چیزی را که برای خود می پسندد برای دیگران هم می پسندد. 
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
پنج شنبه 95 مهر 29 :: 11:49 صبح
پاک روان