سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 260
  • بازدید دیروز: 460
  • کل بازدیدها: 1019298اگر کسی حالت تهوع پیدا کرد(ولی بالا نیاورد) خودش، خودش را تحریک کند تا بالا بیاورد. این بهترست، و این بالا آوردن باعث میشود هر مرضی در معده باشد، رفع شود.

امام صادق راجع به کسی که از کَم اشتهایی رنج می برد ، فرمودند : خوب لقمه ایست پنیر. این باعث می شود دهان تازه شود و دستگاهشان خوش بوو شود و غذاب قبلی را هضم می کند و آماده برای نوبت بعدی می شود.(سفارش شده پنیر با گردو مصرف شود.)

امام صادق فرمودند : ریحانِ کوهی بخورید.(شکلش شبیه ریحان و روی برگ مثل نعنا). عرقِ این گیاه هم خاصیت دارد.

این سبزیِ پیغمبران است. و هشت خصلت دارد:

1: باعث گوارایی غذا میشود.

2: گرفتگی عروق را باز میکمد.

3:آروق را خوش بوو میکند.

4: بوی دهان را خوش بوو میکند.

5:باعث میشود به غذا اِشتها بیاورد.

6: ناراحتیِ گوارش را از بین می بَرَد.

7:...

 
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
شنبه 95 آبان 22 :: 11:42 عصر
پاک روان