سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 177
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034956چگونه پوست را در برابر امراض حفظ کنیم؟

چگونه در برابر نور مستقیم خورشید حفظ کنیم؟(بخصوص در کشور ما)

امیرالمومنین فرموده اند : رو به خورشید قرار نگیرید، چراکه دهان بوی بد می گیرد و رنگ لباس را می پراند و لباس را کهنه میکند و دردهای درونِ بدنتان را آشکار میکند.(این یعنی بیماریهایی را که زمینه اش در شما هست آشکارا می شود.) و زمینه ی بیماری مُحیا می شود.

حالا اگر مجبور شدیم و در برابر نور مستقیم خورشید قرار گرفتیم چه کنیم؟

فرمودند : پشت به نور خورشید بنشینید.
امیرالمومنین مَردی را دیدند که زیر نور خورشید نشسته بودو زیر سایه نبود.( توجه کنید امروزه هم اَطبا میگویند کلاه به سر بگذارید و عینک آفتابی استفاده کنید). فرمودند از آفتاب بلند شو که دهانت را بد بو میکند و سست کننده ی میل جنسی در توست.

فرمودند در تابستان که هوا خیلی گرم است گردو مصرف نکنید و در عوض در زمستان گردو مصرف کنید. باعث می شود حرارت بدنتان افزایش و زخمها عمیق شود. اما در زمستان کلیه ها را گرم میکند و سرما را از ما دور میکند. دخترخانمها در روزهای اولیه عادت ماهانه بواسیر دچار میشوند(بعضی خاک میخورند) تنشان خارش میگیرد ...

امام رضا فرمودند : درمان  کک مک مصرف زیاد و مداوم تخم مرغ است.
موضوع مطلب :

         نظر بدهید
شنبه 95 بهمن 23 :: 10:16 صبح
پاک روان