سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 389
  • بازدید دیروز: 335
  • کل بازدیدها: 1021023 ostad fakhri

سید بزرگوار، حضرت استاد مهندس فخری(حفظ کم الله ....) اینگونه ادامه دادند که: 
دفتر توسعه وبلاگهای دینی در سه بخش، آموزش، پژوهش و ارتباطات طراحی شد و به حمدالله تا به حال در بخش آموزش فنی و محتوایی برای طیف وسیعی از خواهران و برادران در سطح کشور کلاسهایی آموزشی برگزار کرده . و بخش وسیعی از طلاب و نویسندگان و دوستان قلم به دستمون تا به حال تحت آموزشهای فنی و محتوایی وبلاگ نویسی قرار گرفتند.
در بخش کارهای ارتباطی و جمعی و تعاملی ، چندین همایش تخصصی داشتیم. همایش تخصصی علوم قرآنی. همایش تخصصی رسانه ها . .... همایشهای عمومی وبلاگ نویسان رو  داشتیم. همایش آموزش وبلاگ نویسان دو دوره اعتکاف وبلاگنویسان رو برگزار کردیم....و به حمدالله اردویهای بوده است. از جمله اردوهای (از بلاگ تا پلاک) که سال گذشته اولین بازدید از مناطق جنگی رو داشتیم و امسال هم دومین اردوی اون برگزار شد. همچنین اردوی طهورا که اردوی تخصصی مسائل فرهنگی مبتلا به خواهران درش مطرع و تجزیه و تحلیل شده....
این چکیده ای بود از فعالیتهای دفتر توسعه .
در راستای اهدافی که خدمت شما عرض کردم یکی از مهمترین دغدغه ها و نیازهایی که احساس میشد دمیدن نور و نورانیت خون شهدا و حماسه 8 سال دفاع مقدس در وبلاگها و شبکه ی اینترنت بود و ما فکر کردیم قشر وبلاگ نویس، قشری نیست که بهش دیکته کنیم و بهش موضوع بدیم و سفارش مطلب بدیم.اصلاً ماهیت وبلاگ این نیست.بهترین راه این هست که بریم در فضا قرار بگیریم، در آن خاک پاک که شهید در آن نفس کشیده و خونش ریخته شده، قرار بگیریم و اون فضا و حس رو کاملاً درک و لمس کنیم. خود به خود وقتی که این فضا و حس ایجاد شد . این مطالب در محیط شبکه اینترنت تاثیر خودش رو خواهد گذاشت. ما فکر میکنیم که از ارکان نظام و بقای ان توجه راهبردی به شهید و فرهنگ شهادت هست و این از اهداف کلان نظام است و حتماً باید به طور مستمر در طول زمان پیگیری شود و از رموز پیروزی ماست بر دشمنان .
در این راستا این اردو از حدود پاییز امسال شروع به طراحی شد. خب سال گذشته تجربیاتی داشتیم . بعضی عزیزانی که حضور دارند سال گذشته هم با ما همسفر بودند.

 اولین اردو رو سال گذشته برگزار کردیم باتجربیات تلخ و شیرینی که بود و امسال ما سعی کردیم همه تجربیات سال گذشته رو بکار بگیریم برای اینکه اردوی امسال از کیفیت بهتری برخوردار باشد...
موضوع مطلب :

       نظر
جمعه 87 شهریور 29 :: 5:43 عصر
پاک روان