سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 86
  • بازدید دیروز: 339
  • کل بازدیدها: 1021488رسیدیم. مرزی خسرویا میگم . رسیدیم. راسش بی وضو که نیمیشد پامونا بزاریم روی خاک چنین جایی.... اومدیم پایین . راه افتادیم دنبال روحانی کاروانمون حج آقا سلیمی. انگار یه بلندگو قیفیم داشتن . صداش کم بود ، ولی خب میساختیم. حج آقا شروع کرد به نوحه خونی آ مداحی.:آقا جان .....
   روی نیاز من تو، مهر نماز من تو              ای که ز داغ حسرتت، سینه پر آه میکنم
منظر چشم من بُود، نقشه کربلای تو       سیر نمی شوم از آن، هر چه نگاه میکنم

 تا رسیدیم لبی مرز.یه  زیارتی عاشورا دسته جمعی خوندیم، که سرحالمون کرد، اساسی. آی جادون خالی ..... به یادی خیلیادون بودم . می دونی!!!!! از شاخص ترین لحظاتی این اردوی نسبتا معنوی بود.
جادون خالی .......
خدا عوضی خیرش بدد این حج آقا را.

        


بعدی کلی عشق و حال برگشتیم سمتی اتوبوسا .... یوخده اونورترمون یه کاروان اومده بودن داشتن کارا اداریشونا میکردند که راهی بشن. راهی سرزمین عشق و امید و ایثار. کربلا-نجف-سامرا-کاظمین........... رفدیم جادون خالی کلی خوش آ بش با راهیان سرزمین کربلا.
موضوع مطلب :

       نظر
پنج شنبه 87 آبان 23 :: 2:59 عصر
پاک روان