سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 133
  • بازدید دیروز: 329
  • کل بازدیدها: 1034912وسطی مراسم بود آ هنوز این خاطره باحالی سردار عسگری تموم نشده بود. تازه قرار بود بعدشم سردار احمدی سخنرانی کنند آ ....
ولی من دیگه توان نشستن نداشتم........... دلیلش دیگه بماند ...  ولی شبی عید بود آ من یادی پهلوی بی بی افتاده بودم. نیمی دونم چرا ناخداگاه فقط توو ناله هام میگفتم یا زهرا .......
میدونی . جوونی آدم بالا میاد وقتی بخواد کمری دولادولاشا... راست کنه آ از جلو آدما راست راست راه بره . زمین و زمون میاد جلو چشماش............. یا زهرا......... ناله هم نمیشه کرد . آخه همینجوریشم فوشکشم کرده بودن آ آماج توهین و ناسزا آ دری وریا شده بودم. دیگه همینم مونده بود جلوشون آه و ناله هم بکنم و دولا دولا راه برم................ داشتم به همین چیزا فکر میکردم......... اینکه فردا شب این بروبچ میرسن ...........یا زهرا خودت نگذار بیش از این مایه لبخند دوستان محترم بشم!!!!!!!!!!!!!!

چیمیدونم. اینم یه جورش بود. ولی خیلی خوش گذشت...............خوش گذشت. دوکوهه دوکوهه خیلی چسبید. حاج همت دمت گرم. یا زهرا یا رسول الله ....شکر شکر خدای مهربانیها را . میدونی برا رفت و برگشتش سختی کشیدم ولی شیرینیِ بسیارررررررررررررررررر به کامم ریختند. شکر . شکر. هزاران مرتبه شکر.
موضوع مطلب :

       نظر
جمعه 88 خرداد 8 :: 12:15 عصر
پاک روان