سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
دست خط ...
درباره وبلاگ


به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385 با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
پیوندها
لوگو
به وبلاگ دست خط... خوش اومدین.دست خطم 
هنوز ایراد داره و در حال تمرین هستم، من وبلاگ نویسی را از سال1381 با (پرشین بلاگ) آغاز و با بلاگ اسکای ادامه و این روزها به پارسی بلاگ رسیدم. امیدوارم مطالب این وبلاگ خسته تان نکند و برای دانش افزائی شما مفید باشد... این وبلاگ در سال 1385  با نام دستخط... آغاز به کار کرد؛ وبلاگ دستخط سعی دارد با بیان نکته های طنز، اخلاقی و ... به بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی جامعه، در قالب خاطره نویسی بپردازد. نوشته‏ های این وبلاگ نظر شخصی بنده است. ضمناً جهت افزایش سرعت وبلاگ مطالب مدت زیادی در صفحه نخواهد ماند و به آرشیو منتقل می‏شود که با توجه به موضوع می‏توانید به آنها دسترسی داشته باشید... نقل مطلب با ذکر آدرس مجاز است.
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 360
  • بازدید دیروز: 437
  • کل بازدیدها: 1017613در آستانه ی ورود به یه مکان مقدسی مثل حرم معصوم یا یه مسجد جامع یا... بودیم. رفته بودیم توو وضوخونه آ مشغول وضو ساختن...

یه نگاه کردم دیدم روو زمین چند تیکه طلا افتادس، از خانمی که بغل دستم ایستاده بود آ اونهم مشغول وضو ساختن، پرسیدم پس چرا کسی این طلا ها رو برنمیداره؟؟؟ چرا؟؟؟

فقط یه جواب بهم داد: نه مشکلی نیست برشون داری. ولی آخه یه نکته ای هست. هرکسی برشون داشت اینارو براش مسئولیت داره.

من توو ذهنم فقط این اومد که اینها رو پیدا کردم . مسئولیتش فقط این میشه که باید پاش وایسم و به دست صاحبش برسونم. به دست صاحبش.

این روزهایی که تازه وارد دریای بورس شدم. دارم میبینم که چقدر طلا و جواهراتی ریزه ریزه کفی زمین ریختس آ کسی محلش نیمیده...

Starting Line

توو این بازار باید دست به حماسه ی اقتصادی زد. حماسه ی اقتصادی


<!-- Eydad.com -->
<script language="javascript" type="text/javascript" src="http://eydad.com/js/SS3VA.js"></script>
<!-- Eydad.ir  -->آ بسم الله رو گفت:

               بسم الله الرحمن الرحیم.

1- چرا بورس؟                                  2- چشمها را باید شست

3- تشخیص روند                               4- عرضه و تقاضا

5-شرکتهای کارگزاری و صندوقها           6- ....
موضوع مطلب : حماسه اقتصادی

       نظر
یکشنبه 92 بهمن 20 :: 9:25 عصر
پاک روان